O trasie koncertowej

IKONY MUZYKI: „POECI ROCKA” – nowa trasa koncertowa wiosną 2020 roku !„Poeci rocka” pod takim tytułem już w lutym 2020 roku czeka nas spotkanie z muzyką rockowych bardów, gigantów scen drugiej połowy XX wieku. Z ponadczasowymi piosenkami takich tuzów jak m.in. Lou Reed, David Bowie, Neil Young, Bob Dylan, John Lennon czy Patti Smith zmierzą się uznani artyści Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Lena Romul, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach oraz oraz gość specjalny trasy John Porter. Pierwszy koncert trasy „Poeci rocka” już 15 lutego 2020 roku w Warszawie. Kolejne w lutym, marcu i kwietniu w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy.

To nie lada wydarzenie, bo w projekcie Ikony muzyki – „Poeci rocka” zobaczymy artystów, których wrażliwość, doświadczenie oraz umiejętność interpretacji dają pewność muzycznej uczty. Na tę zaproszą nas: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Lena RomulPiotr Rogucki, Sławek Uniatowski, Łukasz Lach oraz gość specjalny John Porter, którzy pojawią się podczas każdego z koncertów trasy. To właśnie w ich interpretacjach będziemy mogli posłuchać kultowych piosenek artystów ponadczasowych, bardów rocka, osobistości i osobowości swoich czasów takich jak, Bob Dylan, Johnny Cash, Stevie Wonder czy David Bowie – słowem muzycznych legend. Trudno przecenić ich ogromnego wkładu we współczesną muzykę gdyż do dziś intrygują i inspirują artystów młodego pokolenia i całe rzesze słuchaczy.

Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania z utworami, które dla milionów ludzi są soundtrackiem życia, przypomnieniem emocji, które towarzyszyły nam, kiedy słuchaliśmy tych nagrań z trzeszczących winyli albo na "uciekających" falach Radia Luksemburg – mówi Leszek Biolik, kierownik muzyczny trasy „Poeci rocka”.

W programie każdego z koncertów znajdą się utwory – kamienie milowe które zna niemal każdy -„Woman” Johna Lennona, „Knockin' On Heaven's Door" Boba Dylana, czy „The Man Who Sold The World" Davida Bowiego. „Poeci rocka” będą też okazją do posłuchania tych mniej popularnych, a wyjątkowo urzekających kompozycji, wybranych specjalnie przez artystów których zobaczymy na scenie. Ikony muzyki. „Poeci rocka” to jedno z najciekawszych wydarzeń na które czekało wielu fanów. Pierwszy koncert trasy już 15 lutego 2020 na warszawskim Torwarze. Kolejne zobaczą widzowie w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy.

skład artystyczny:

Krystyna Prońko

Pauliny Przybysz

Lena Romul

Piotr Rogucki

Sławek Uniatowski

Łukasz Lach

+ gość specjalny trasy John Porter

wokalistom będzie towarzyszył zespół pod kierownictwem muzycznym Leszka Biolika.


#sprzedaż grupowa - kontakt: bilety@musiccompany.pl; tel.  (22) 869 95 37

bileterie: ebilet.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, empikbilety.pl, kupbilecik.pl, bilety.fm, abilet.pl, bilety24.pl, ekobilet.pl  

kasy: Katowice - NOSPR,  Łódź – klub Wytwórnia, 

BILETY

15.02.20 Warszawa kup bilet    info
22.02.20 Szczecin kup bilet    info
28.02.20 Katowice godz 20:30 kup bilet    info
28.02.20 Katowice godzina 18:00 kup bilet    info
01.03.20 Poznań kup bilet    info
08.03.20 Gdynia kup bilet    info
15.03.20 Kraków kup bilet    info
22.03.20 Łódź kup bilet    info
19.04.20 Bydgoszcz kup bilet    info
OBSADA


 • Lena Romul

  Jedna z najciekawszych osobowości polskiej sceny jazzowej i alternatywnej. Produkuje, komponuje i jest autorką tekstów, doskonale śpiewa, gra na saksofonie i skrzypcach.
  czytaj więcej • Piotr Rogucki

  Fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA , a także solista w wielu projektach scenicznych łączący elementy poezji, rocka i teatru. Fanom telewizji i kina znany z ponad dwudziestu ról na dużym i małym ekranie. Artysta nietuzinkowy obdarzony niezwykłą sceniczną charyzmą.
  czytaj więcej • Paulina Przybysz

  Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie siedem płyt. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. W 2017 roku wydała swój fonograficzny solowy debiut zatytułowany „Chodź Tu”.
  czytaj więcej • Łukasz Lach

  Łukasz Lach - wokalista, instrumentalista, kompozytor i producent. Jest liderem grupy L.Stadt poruszającej się na obrzeżach rocka, country, psychodelii i popu. Jest również autorem muzyki filmowej, a jako instrumentalista i wokalista koncertował lub nagrywał m.in. z Kasią Lins, Robertem Gawlińskim, T.Love, Melą Koteluk czy Renatą Przemyk.
  czytaj więcej • Sławek Uniatowski

  Wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Jedna z najgorętszych postaci polskiej sceny muzycznej. Obdarzony nietuzinkowym głosem, którym od kilku lat z powodzeniem czaruje publiczność. W 2018 roku wydał swój pierwszy album „Metamorphosis”, który zebrał świetne recenzje wśród słuchaczy i dziennikarzy.
  czytaj więcej • Krystyna Prońko

  Legenda polskiej sceny. Z równą łatwością śpiewa pop jak i standardy jazzowe. Lubi ze sobą mieszać gatunki muzyczne, bo jak mówi „nużące jest śpiewanie ciągle tego samego”. W swym dorobku ma niezaprzeczalne polskie hity - „Deszcz w Cisnej”, „Niech moje serce kołysze ciebie do snu”, „Jesteś lekiem na całe zło" i wiele innych.
  czytaj więcej


TWÓRCY