Trasy Koncertowe

MUSIC COMPANY jest producentem oraz organizatorem największych tras koncertowych w Polsce.

Archiwum tras koncertowych

Niemen Inaczej koncert już 9 października w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

2019-10

Wiosenne koncerty trasy „Niemen inaczej” przyciągnęły wielotysięczną widownię w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie i Wrocławiu. Na specjalnie na życzenie widzów artyści wystąpią raz jeszcze. Już 9 października w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej będzie okazja by posłuchać nieśmiertelnych piosenek Czesława Niemena. Wybitni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek gwarantują niezapomniane muzyczne emocje i nowe intrygujące ujęcie szlagierów Mistrza. Gośćmi specjalnym koncertu będą Grażyna Łobaszewska i Michał Szpak.

czytaj więcej

Piosenki z Drugiej Ręki - ruszają w trasę koncertową!

08.2019

„Piosenki Z Drugiej Ręki” to zupełnie nowa, zaskakująca pomysłem trasa koncertowa, podczas której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu królów parodii i mistrzów Internetu. Na jednej scenie wystąpią: Letni Chamski Podryw, Chwytak & DJ Wiktor, Cyber Marian, Na pełnej oraz gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny – Łobuzy i Sławomir. Najlepszą wizytówką wykonawców są liczby – bohaterów koncertu „Piosenki z drugiej ręki” subskrybuje w sieci łącznie prawie 4 miliony osób a piosenki, które pojawią się podczas występu obejrzano dotąd ponad 180 milionów razy. Po raz pierwszy w historii na największych scenach w Polsce wystąpią największe gwiazdy YouTuba w wybuchowej mieszance parodii, które królują w sieci.

czytaj więcej

ARTYŚCI PRZECIW NIENAWIŚCI

2019

Historyczne spotkanie kilkudziesięciu polskich artystów na jednej scenie. Koncert, w którym ponad podziałami, zaśpiewają jednym głosem przeciwko mowie nienawiści. Ramie w ramię, ręka w rękę chcą wspólnie dać wyraz swojego sprzeciwu wobec narastającej wrogości i podziałom, pokazując tym samym, że nieważne jaką muzykę grasz, kim jesteś, na kogo głosujesz - trzeba nauczyć się bycia razem i wzajemnego szacunku.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety

2018

To niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety.

czytaj więcej

Agnieszka Chylińska, Forever Child Tour 2018

2016-17

Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z już potrójnie platynową płytą Forever Child i trasą koncertową Forever Child Tour okazał się ogromnym sukcesem. Chylińska kolejny raz zaskakuje słuchaczy i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Koncerty Agnieszki nie tylko zaskakują wspaniałym brzmieniem i wokalem, ale również artystycznymi wizualizacjami, które podkreślają charakter wydarzenia.

czytaj więcej

Blue Cafe – DOUBLE SOUL TOUR

2018

Blue Cafe rusza w trasę DOUBLE SOUL TOUR Zespół wykona premierowe utwory z najnowszej płyty Double Soul oraz swoje największe hity. W trasie będą towarzyszyć formacji czołowi, polscy muzycy. W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

czytaj więcej

Agnieszka Chylińska, Forever Child Tour 2017

2016-17

Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą Forever Child i trasą koncertową Forever Child Tour okazał się ogromnym sukcesem. W związku z wielkim zainteresowaniem fanów artystki – Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne 17 koncertów w 2017 roku! Chylińska kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.

czytaj więcej

ARRESTED DEVELOPMENT - 25 th Anniversary Tour

2017

Arrested Development (AD) - to oni wyznaczali trendy w muzyce hip-hopowej w latach 90-tych. Od 1991 roku wiernie i konsekwentnie reprezentują swoją unikalną mieszankę dźwięków na całym świecie. Arrested Development zaprezentował zupełnie odmienny, odwrócony o całe 180 stopni styl - bez wulgarnych tekstów, w których główne role odgrywają prostytutki, narkotyki i imprezy z AK-47 w tle.

czytaj więcej

Agnieszka Chylińska, Forever Child Tour - Europa

2017

Agnieszka Chylińska odwiedziła z koncertami Forever Child Tour 7 europejskich miast.

czytaj więcej

Beata & Bajm i Feel w Wiedniu

2017

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Beata Kozidrak i Bajm oraz zespół Feel - wystąpiły na wyjątkowym koncercie w Wiedniu.

czytaj więcej

Agnieszka Chylińska, Forever Child Tour 2016

2016-17

Zaskakujący muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” był jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2016 roku.

czytaj więcej

Beata i BAJM, BINGO Tour

2016

BINGO Tour to spektakularny powrót Beaty Kozidrak w szczytowej formie. Wspaniałe show bazowało na wyjątkowym porozumieniu z publicznością, które Muzycy budowali przez lata.

czytaj więcej

Skawiński & Tkaczyk + goście, Królowie Życia

2016

Muzyka duetu Skawiński & Tkaczyk od lat jest gwarancją wyśmienitej rozrywki, a emocje zaklęte w melodiach i tekstach poruszają serca tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A., Skawalker.

czytaj więcej

Enej

2016

Zespół ENEJ łączy wielokulturowe inspiracje folkowe z żywiołową muzyką rockową i dynamicznym ska. Ich piosenki królują na listach przebojów największych rozgłośni radiowych w Polsce.

czytaj więcej

25 lat Varius Manx & Kasia Stankiewicz

2016

Robert Janson i muzycy z Varius Manx przygotowali wyjątkową jubileuszową trasę koncertową, podsumowującą 25 lat pracy artystycznej.

czytaj więcej

Lady Pank, The best of

2015

Rockmani z Lady Pank – jednego z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka – kolejny raz zawładnęli scenami muzycznymi w największych miastach naszego kraju.

czytaj więcej