O evencie

Dni Bemowa 2019Weekend 1-2 czerwca zapowiada się znakomicie – już po raz trzeci odbędą się DNI BEMOWA! Miło nam poinformować, że imprezę wyprodukuje ponownie Music Company. Dziękując za zaufanie Włodarzom Dzielnicy zapraszamy serdecznie na sobotnie koncerty gwiazd: Francesco Napoli, Zakopower i Sylwii Grzeszczak. Start na Lotnisku Bemowo o godzinie 18.00. W niedzielę zaś, nie tylko dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka w Amfiteatrze i Parku Górczewska, wystąpi Majka Jeżowska. Początek koncertu godzina 18.00.Dni Bemowa 2019 zaczynamy w sobotę o godz. 12.00 Sąsiedzkim Piknikiem, który odbędzie się na terenie zielonym zlokalizowanym między budynkiem Galerii Bemowo a parkingiem przy ul. Powstańców Śląskich 126. Na przybyłych gości czekać będzie wiele atrakcji m.in. festiwal baniek mydlanych i warsztaty budowania latawców. Będzie też można wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem po Bemowie (piesze, rowerowe i zabytkowym autobusem) – wcześniej należy się zapisać w #bMAL w Galerii Bemowo. Organizatorem pikniku jest Partner Dni Bemowa 2019 - Galeria Bemowo.
Od godziny 18.00 rozpoczną się na Lotnisku Bemowo (Automobilklub Polski) koncerty gwiazd: Francesco Napoli, Zakopower i Sylwii Grzeszczak.
Natomiast w niedzielę zapewnimy wiele atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka w Amfiteatrze i Parku Górczewska. Zaczynamy o godz. 10.00. Podczas całodziennego pikniku będą strefy tematyczne, wiele warsztatów, pokazy klubów sportowych i dmuchańce. Odbędzie się Finałowy Koncert Warszawskiego Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej FrankoFonia '2019, teatrzyk dla dzieci „Plastusiowy pamiętnik i plamy” i koncert Majki Jeżowskiej. - Serdecznie zapraszam naszych mieszkańców na Dni Bemowa 2019. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin i wspaniale koncerty. Mam nadzieję, że będą się Państwo świetnie bawić – mówi Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo. Dwudniową imprezę poprowadzi Paweł Doncbach – znany dziennikarz muzyczny radiowy i telewizyjny. Serdecznie zapraszamy!