Trasy Koncertowe

MUSIC COMPANY jest producentem oraz organizatorem największych tras koncertowych w Polsce.

Archiwum eventów

Dni Bemowa 2019

1-2.06.2019

Weekend 1-2 czerwca zapowiada się znakomicie – już po raz trzeci odbędą się DNI BEMOWA! Miło nam poinformować, że imprezę wyprodukuje ponownie Music Company. Dziękując za zaufanie Włodarzom Dzielnicy zapraszamy serdecznie na sobotnie koncerty gwiazd: Francesco Napoli, Zakopower i Sylwii Grzeszczak. Start na Lotnisku Bemowo o godzinie 18.00. W niedzielę zaś, nie tylko dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka w Amfiteatrze i Parku Górczewska, wystąpi Majka Jeżowska. Początek koncertu godzina 18.00.

czytaj więcej

DNI BEMOWA 2018

2018

DNI BEMOWA 2018 już za nami. Music Company odpowiadało za koncepcję artystyczną, booking, produkcję i promocję całego wydarzenia.

czytaj więcej

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017

20:00

To była gorąca Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach. Najlepszą muzyczną rozgrzewkę, publiczności zgromadzonej pod sceną i widzom przed telewizorami energetycznym miksem hitów zgotowali topowi polscy i zagraniczni wykonawcy. Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 w Polsacie, Polsacie 2, Polsacie News i Polsacie News 2 przyciągnęła średnio 2,6 miliona widzów oraz około 50 tysięcy osób przed sceną.

czytaj więcej

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018

20:00

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 to najlepszy i najgorętszy Sylwester na Stadionie Śląskim. Bezpośrednią transmisję z koncertu, prowadziła Telewizja Polsat. W tym roku wieczór upłynął nam pod hasłem Dyskotekowych Przebojów Wszechczasów. Koncert zgromadził ponad 40 tysięcy osób na stadionie oraz 2,4 mln przed telewizorami.

czytaj więcej

Finał Warszawskiego Weekendu Rowerowego w Wilanowie

2018

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie sportowo-rekreacyjne! Tylko tego dnia jazda rowerem będzie specjalnie premiowana! Przejechane przez Was kilometry przeliczymy na pieniądze na wybrany przez Was cel! Wasz wysiłek nagrodzimy dodatkowo fantastycznym koncertem. Po raz pierwszy w Wilanowie wystąpi Grzegorz Hyży!!

czytaj więcej

Event dla Klientów Mercedes-Benz Sosnowiec

2017

21 kwietnia zorganizowaliśmy event dla Klientów działu samochodów dostawczych Mercedes-Benz Sosnowiec - Van ProCenter.

czytaj więcej

Sylwestrowa Moc Przebojów – VIP raut

2016-17

Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 w Katowicach towarzyszył VIP raut. W doskonałej atmosferze goście specjalni przywitali 2017 rok.

czytaj więcej