Wilki "Wszyscy marzą o miłości" KONCERT PREMIEROWY!

27 września 2022 w Teatrze Roma z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu 

oraz wydania nowej płyty zatytułowanej „Wszyscy marzą o miłości”, Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory, m.in.:  „Liczysz się tylko Ty” czy „Podzielony świat”, który będzie kolejnym singlem.


„Liczysz się tylko Ty”

https://www.youtube.com/watch?v=dmo3TTzmdXI


A tak to się wszystko zaczęło. Był rok 1992, całą Polskę opanowała Wilkomania, utwór Son of The Blue Sky zdobywał pierwsze miejsca wszystkich list przebojów, a zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele, był obiektem westchnień ówczesnych nastolatek. 

           W 2002 roku zespół zachwycił nowym albumem „4”, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak „Baśka” czy „Urke” zdobyły szczyty list przebojów. 

Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak „Bohema”, „Love Story”, „Słońce pokonał cień”, „Here I am”, czy „Na zawsze i na wieczność”. 

          W 2016 WILKI wydały swój ósmy album - „Przez dziewczyny”. To najbardziej radosny i rock'n'rollowy album w ich dyskografii. 

          Niezaprzeczalny wpływ na twórczość albumu miało dołączenie do grupy nowego członka: syna frontmana, Beniamina Gawlińskiego, który gra na gitarze akustycznej oraz klawiszach.

Trzydzieści lat później nic się nie zmieniło, Wilki wciąż grają wielkie koncerty, wciąż elektryzują publiczność, a wierni fani dorośli wraz z zespołem. 


 BILETY NA KONCERT PREMIEROWY JUŻ W SPRZEDAŻY! - KUP BILET


Linki: 

https://www.facebook.com/MusicCompanyPl

https://www.facebook.com/WilkiPage

http://wilki.com.pl/