Olga Szomańska gościem specjalnym noworocznego koncertu „Niemen inaczej” w Teatrze Roma w Warszawie!

Rok jubileuszu 80. urodzin Czesława Niemena zakończymy specjalnym koncertem noworocznym „Niemen inaczej” w Warszawie. To będzie ostatnia okazja by przypomnieć sobie ponadczasowe piosenki Czesława Niemena w nowych, intrygujących interpretacjach wybitnych polskich wokalistów: Natalii Niemen, Stanisława Sojki, Janusza Radka, Sławka Uniatowskiego oraz gościa specjalnego Olgi Szomańskiej. Zapraszamy 30 grudnia do Teatru Roma.

czytaj więcej

Music Company po raz czwarty wyprodukuje Sylwestrową Moc Przebojów dla telewizji Polsat

Miło nam poinformować, że Music Company po raz czwarty w historii wyprodukuje dla telewizji Polsat Sylwestrową Moc Przebojów. To dla nas ogromna satysfakcja współpracować z jednym z najlepszych i najważniejszych nadawców w Polsce, który swoją ofertę kieruje do tak ogromnej rzeszy odbiorców. W tym roku w raz z naszymi partnerami: Jakubem Chełstowski - Marszałkiem Województwa Śląskiego i Marcinem Krupą, Prezydentem Miasta Katowice oraz telewizją Polsat zapraszamy na gościnny Stadion Śląski w Chorzowie. W tę wyjątkową ostatnią noc w roku wystąpią m.in. Ronni Ferrari, Daj to głośniej, DJ Bobo, La Bouche, Captain Jack, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Piersi, Feel, Enej, w także wykonawcy nurtu disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 to jeszcze większe niż przed rokiem wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób. Zapraszamy na Stadion Ślaski i do telewizji Polsat. Start Sylwestrowej Mocy Przebojów o godzinie 20.00.

czytaj więcej

Ostatnie bilety na noworoczny koncert "Niemen inaczej" w Teatrze Roma w Warszawie!

30 grudnia o 20:30 w warszawskim Teatrze Roma rozpocznie się ostatni w tym roku koncert "Niemen inaczej". Na scenie w ponadczasowych piosenkach Czesława Niemena wystąpią Natalia Niemen, Sławek Uniatowski, Janusz, Radek, Stanisław Sojka, Kwartet Rampa oraz gość specjalny Olga Szomańska. W sprzedaży ostatnie bilety zapraszamy!

czytaj więcej

Dodatkowy koncert "Cohen i Kobiety" w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie

Miło nam poinformować, że koncert trasy "Cohen i Kobiety" 30 marca 2020 roku w warszawskim Teatrze Roma został WYPRZEDANY. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom fanów twórczości Leonarda Cohena uruchomiliśmy sprzedaż dodatkowego koncertu, który odbędzie się w Romie również 30 marca, ale o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie. Będzie to ostatnia szansa na spotkanie z wyjątkową muzyką kanadyjskiego barda, a także z wspaniałymi wokalistkami i gwiazdami: Anitą Lipnicką, Natalią Kukulską, Darią Zawiałow, Grażyną Łobaszewską, Julią Pietruchą, Barbarą Wrońską i Matyldą Damięcką.

czytaj więcej

Poeci Rocka w NOSPR Katowice. Muzyka bardów na dwóch koncertach!

Duże zainteresowanie koncertem trasy „Poeci Rocka” w sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, zmusiło nas do zorganizowanie jeszcze jednego koncertu. Wszystkich fanów muzyki niezapomnianych rockowych bardów takich jak Bob Dylan, David Bowie czy John Lennon, zapraszamy na dodatkowy koncert, który odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00. Kamienie milowe rocka zaprezentują uznani polscy artyści Krystyna Prońko, Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Sławek Uniatowski i gość specjalny trasy John Porter. Wokalistom towarzyszył będzie zespół Leszka Biolika.

czytaj więcej

Żegnamy naszego Mistrza Romualda Lipko....

Odszedł nasz Mistrz i nasz Przyjaciel, wielki muzyk i wspaniały człowiek - Romuald Lipko, z którym mieliśmy okazję nie raz współpracować i przejechać nie jedną trasę. Wychowaliśmy się na muzyce Budki Suflera, słuchaliśmy z zapartym tchem dzięków które komponował, genialnych piosenek i płyt, które przeszły do historii polskiej muzyki rozrywkowej. To ogromna strata dla nasz wszystkich i całej branży muzycznej…. Rodzinie i bliskim przekazujemy nasze najszczersze kondolencie.

czytaj więcej

Dziś mija 81. rocznica urodzin Czesława Niemena

Poprzedni rok upłynął nam pod znakiem rocznicy 80 urodzin Czesława Niemena, dodajmy upłynął niesamowicie szybko. Świętowaliśmy go z niesamowitą grupą artystów koncertu "Niemen Inaczej" - Natalią Niemen, Sławkiem Uniatowskim, Januszem Radkiem, Stanisławem Sojką, Kubą Badachem, Grażyną Łobaszewską, Michałem Szpakiem i Olgą Szomańską. Podczas niemal 20 koncertów w całej Polsce, które oklaskiwała wielotysięczna publiczność, muzycy i soliści pokazali nową często nieco inną stronę ogromnej muzycznej spuścizny, którą pozostawił po sobie Czesław Niemen. Dziś mija 81 rocznica urodzin Mistrza. Pamiętajmy o Niemenie.....

czytaj więcej

„POECI ROCKA” – 15 lutego pierwszy koncert trasy na Torwarze w Warszawie

W niedzielę 15 lutego w Warszawie rozpocznie się trasa koncertowa „Poeci rocka”. Pod tym tytułem kryją się znakomici polscy artyści: Krystyna Prońko, Sławek Uniatowski, John Porter, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Łukasz Lach i Lena Romul oraz ponadczasowa muzyka rockowych bardów, gigantów scen drugiej połowy XX wieku. W koncercie zabrzmią piosenki m.in. Davida Bowiego, Neila Younga, Boba Dylana, Johna Lennona, Jima Morrisona, Lou Reeda, czy Patti Smith. „Poetów Rocka” przygotowuje muzycznie Leszek Biolik, który odpowiada za sukces trasy „Cohen i Kobiety”, a narracyjnie dziennikarz Marcin Tercjak, który podczas koncertów ze specjalnie zaaranżowanego na scenie radiowego studia przybliży widzom historię piosenek i muzycznych legend. Kolejne koncerty trasy odbędą się w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy.

czytaj więcej

„Poeci rocka”: 8 marca w Dzień Kobiet Sławek Uniatowski zaśpiewa „Woman” w Trójmieście.

„Woman” Johna Lennona w wykonaniu Sławka Uniatowskiego to jeden z hitów nowej trasy „Poeci rocka” w której mogą wziąć udział widzowie w największych miastach w Polsce. 8 marca w Dzień Kobiet artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Lena Romul, John Porter, Piotr Rogucki i Łukasz Lach, a także wspominany Sławek Uniatowski, wystąpią gdyńskiej Arenie.

czytaj więcej

Zostań z nami. Akcja #ZatrzymamBilet

Kryzys, który dotyka naszą branżę, możemy przetrwać jeśli będziemy działać wspólnie. Od lat mamy przyjemność produkować wydarzenia muzyczne oraz teatralne i dostarczać Wam wielu pozytywnych wrażeń.

czytaj więcej

Wesołych Świąt, spokoju, zdrowia i niech muzyka nieustannie nas łączy!

Szanowni Państwo

czytaj więcej

20 września koncert "Cohen i Kobiety" w Netto Arenie w Szczecinie

Już po raz trzeci i mamy nadzieje ostatni, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu trasy "Cohen i Kobiety" w Szczecinie.

czytaj więcej

Koncert "Poeci rocka" w Bydgoszczy przełożony na 21 października

Bydgoski koncert trasy "Poeci rocka", który miał się odbyć 19 kwietnia a następnie 17 czerwca z uwagi na sytuację epidemiologiczną został przełożony na 21 października.

czytaj więcej

Sportowe Dni Białołęki 2022

Sportowe Dni Białołęki 2022

czytaj więcej

Bemowska Strefa Śmiechu 27/11 i 4/12! :)

Bemowska Strefa Śmiechu już w najbliższy piątek!

czytaj więcej