Koncert "Cohen i Kobiety kameralnie" już 22 września we Włodawie.

„Cohen i Kobiety”, koncert który narodził się na Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi w 2017 roku, wraca na festiwalową scenę. Tym razem w kameralnym wydaniu projekt będzie można zobaczyć podczas jubileuszowej XX edycji Festiwalu Trzech Kultur we Włodawie 22 września. W ponadczasowym repertuarze kanadyjskiego barda Leonarda Cohena, wystąpią Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Leszka Biolika.

czytaj więcej

Nowa trasa koncertowa "Ikony muzyki: Poeci rocka" wiosną 2020 roku. Bilety od dziś w sprzedaży!

Zapowiada się wydarzenie koncertowe wiosny. Nowa trasa "Ikony muzyki: Poeci rocka" to propozycja dla wszystkich tych, którym bliska jest twórczość rockowych gigantów scen drugiej połowy XX wieku. Tym razem polscy cenieni artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach oraz wyjątkowi goście specjalni sięgną po ponadczasowe piosenki rockowych bardów takich jak m.in. Bob Dylan, David Bowie, Lou Reed, Neil Young, John Lennon czy Patti Smith. Pierwszy koncert trasy „Poeci rocka” już 15 lutego 2020 roku w Warszawie. Kolejne w lutym, marcu i kwietniu w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Lublinie, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy. Bilety już w sprzedaży! (w dziale trasy koncertowe poniżej ▼)

czytaj więcej

"NIEMEN INACZEJ” - KONCERT JUŻ 9 PAŹDZIERNIKA W POLSKIEJ FILHARMONII BAŁTYCKIEJ W GDAŃSKU.

Koncert „Niemen inaczej” powraca do Trójmiasta. Wiosną koncerty trasy w całej Polsce, w tym w Gdyni, oklaskiwała wielotysięczna publiczność. Teraz piosenek Czesława Niemena w nowych interpretacji będzie można posłuchać w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Na scenie wystąpią Natalia Niemen, Janusz Radek, Kwartet Rampa oraz goście specjalni Grażyna Łobaszewska i Michał Szpak. Koncert już 9 października o godzinie 18.30.

czytaj więcej

Wesołych Świąt i wielu muzycznych wrażeń w Nowym Roku 2020!

Wesołych Świąt i wielu muzycznych wrażeń w Nowym Roku 2020!

czytaj więcej

Stand-up Grzegorza Halamy 2 stycznia 2021 ! :)

Stand-up Grzegorza Halamy 2 stycznia 2021 ! :)

czytaj więcej

Koncert online Andrzeja Piasecznego.

Bemowskie kolędowanie z Andrzejem Piasecznym.

czytaj więcej

Telewizja Kłamie w Teatrze Muzycznym Roma! :)

Telewizja Kłamie w Teatrze Muzycznym Roma! :)

czytaj więcej

Piosenki z Drugiej Ręki. Ostatni koncert w niedzielę 6 października w Warszawie!

To będzie ostatni szansa, by zobaczyć najbardziej znanych YouTuberów na jednej scenie. Już w tę niedzielę 6 października na Torwarze w Warszawie wystąpią: Letni Chamski Podryw, Cyber Marian i Mateusz Lewkowicz z Czwartej Fali, człowiek z kartonem na głowie czyli Chwytak oraz zespoły Jano i Na pełnej. Skład uzupełnią gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny czyli Łobuzy i Sławomir. Przygotujcie się bo tego wieczoru zabrzmią tylko największe przeboje, które znacie z sieci. Start o godzinie 18:00.

czytaj więcej

"Cohen i Kobiety", przed nami dwa listopadowe koncerty w Bydgoszczy i Gdańsku

Leonard Cohen to artysta niezwykły, którego popularność przekraczała granice i mury, a muzyka łączyła pokolenia. We wrześniu minęła 85 rocznica jego urodzin, stąd właśnie decyzja o drugiej odsłonie trasy „Cohen i Kobiety”, która jesienią 2018 roku zelektryzowała publiczność podczas wyprzedanych koncertów w Polsce. Już niebawem o sile muzyki i tekstów kanadyjskiego barda w interpretacjach wybitnych wokalistek: Anity Lipnickiej, Natalii Kukulskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Julii Pietruchy, Barbary Wrońskiej, Matyldy Damięckiej i Pauliny Przybysz, będą mogli przekonać się mieszkańcy Bydgoszczy i Trójmiasta. „Cohen i Kobiety” to niezwykłe koncerty podczas których można posłuchać klimatycznych piosenek Cohena w interpretacji cenionych polskich wokalistek. Każda z nich daje utworom Cohena coś od siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzeka już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu koncertu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej. Dla Anity Lipnickiej Cohen to guru, mistrz słowa i przewodnik po muzycznym świecie jak wyznała w jednym z wywiadów. Tak swoje pierwsze z nim spotkanie wspomina dzisiaj: Pierwszy raz zetknęłam się z jego twórczością gdy miałam niespełna 9 lat! Zobaczyłam w telewizji jego teledysk do piosenki „Dance me to the end of love”, w trakcie programu „Koncert życzeń” czy coś takiego. Byłam totalnie zahipnotyzowana! Nie rozumiałam ani słowa z tekstu piosenki, nie znałam wtedy angielskiego, ale ten głos, ta aura wokół Cohena, to coś pozawerbalnego przemówiło do mnie tak silnie, że płynęły mi łzy po policzkach... Potem poznałam jego wcześniejsze płyty, zaczęłam go odkrywać będąc już w liceum – mówi Anita Lipnicka, a Natalia Kukulska dodaje: Te koncerty mają w sobie niesamowitą moc, również dzięki fantastycznym wokalistkom, ale przede wszystkim za sprawą pięknej muzyki i słów Leonarda Cohena. 23 listopada w hali Łuczniczka w Bydgoszczy i 25 listopada na scenie filharmonii w Gdańsku wspaniałe wokalistki i „kobiety Cohena” – jak zwykle mówią o sobie, wspierał będzie dziesięcioosobowy zespół muzyczny pod kierownictwem byłego muzyka Republiki - Leszka Biolika.

czytaj więcej

Ostatnie bilety na spektakl!

Drodzy Państwo! Serdecznie zapraszamy na kwietniowy spektakl Telewizja Kłamie.

czytaj więcej

Ostatnie bilety na koncert Cohen i Kobiety w Warszawie.

Cohen i Kobiety ostatnie bilety.

czytaj więcej

Dziennik Bałtycki o "Cohen i kobiety": Cohen też pewnie byłby zachwycony

Miło nam poinformować, że Dziennik Bałtycki po koncercie „Cohen i Kobiety” w Gdańsku bardzo pozytywnie go zrecenzował. W materiale zatytułowanym „Cohen też pewnie byłby zachwycony” autorstwa Ryszardy Wojciechowskiej czytamy m in. Gwiazdy kilku pokoleń polskiej piosenki, owacja na stojąco po koncercie, wzruszenia na przemian z zachwytem, tak w skrócie można opisać koncert „Cohen i kobiety” w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Gdyby sam Cohen mógłbym tego posłuchać, to pewnie też byłby zachwycony, jak publiczność, która po koncercie owacją na stojąco dziękowała artystom. To dla wielu fanów Cohena i nie tylko, był niezapomniany koncert. Podróż w czasie pełna wzruszeń, nostalgii, ale też zaskoczeń. (…) Jesteśmy pewni, że podobnych emocji dostarczą widzom kolejne koncerty trasy. Już 9 grudnia Cohen i kobiety” w NFM we Wrocławiu. Kolejne już w marcu 2020 roku w Szczecinie, Zabrzu i Warszawie. Zapraszamy!

czytaj więcej

„Cohen i Kobiety” ostatni koncert w tym roku już 9 grudnia w NFM we Wrocławiu. Bilety wciąż w sprzedaży !

To będzie ostatnia szansa by zobaczyć „Cohen i kobiety” w tym roku. 9 grudnia zapraszamy wielbicieli muzyki i poezji Leonarda Cohena do Wrocławia. Początek koncertu w Narodowym Forum Muzyki o godzinie 20:30.

czytaj więcej

Koncert Zespołu Wilki na Stadionie Śląskim

Koncert Zespołu Wilki na Stadionie Śląskim

czytaj więcej

John Porter gościem specjalnym trasy „POECI ROCKA”.

„Poeci rocka” to nowa trasa koncertowa podczas której czeka nas spotkanie z muzyką rockowych gigantów scen drugiej połowy XX wieku. Autorskie interpretacje ponadczasowych piosenek m.in. David’a Bowie, Neil’a Younga, Boba Dylana, Johna Lennona Jim’ego Morrisona, Lou Reed, czy Patti Smith zaprezentują uznani artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach. Miło nam poinformować, że ta lista wzbogaci się o jeszcze jednego nietuzinkowego artystę – Johna Portera, który będzie gościem specjalnym trasy. Pierwszy koncert już 15 lutego 2020 roku w Warszawie. Kolejne w lutym, marcu i kwietniu w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy.

czytaj więcej