"NIEMEN INACZEJ” - KONCERT JUŻ 9 PAŹDZIERNIKA W POLSKIEJ FILHARMONII BAŁTYCKIEJ W GDAŃSKU.

Koncert „Niemen inaczej” powraca do Trójmiasta. Wiosną koncerty trasy w całej Polsce, w tym w Gdyni, oklaskiwała wielotysięczna publiczność. Teraz piosenek Czesława Niemena w nowych interpretacji będzie można posłuchać w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Na scenie wystąpią Natalia Niemen, Janusz Radek, Kwartet Rampa oraz goście specjalni Grażyna Łobaszewska i Michał Szpak. Koncert już 9 października o godzinie 18.30.

czytaj więcej

Piosenki z Drugiej Ręki. Ostatni koncert w niedzielę 6 października w Warszawie!

To będzie ostatni szansa, by zobaczyć najbardziej znanych YouTuberów na jednej scenie. Już w tę niedzielę 6 października na Torwarze w Warszawie wystąpią: Letni Chamski Podryw, Cyber Marian i Mateusz Lewkowicz z Czwartej Fali, człowiek z kartonem na głowie czyli Chwytak oraz zespoły Jano i Na pełnej. Skład uzupełnią gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny czyli Łobuzy i Sławomir. Przygotujcie się bo tego wieczoru zabrzmią tylko największe przeboje, które znacie z sieci. Start o godzinie 18:00.

czytaj więcej

1 października Dzień Polskiej Muzyki. Bilety na nasze koncerty w promocyjnej cenie!

1 października obchodzimy Dzień Polskiej Muzyki. Z tej okazji bilety na koncerty "Niemen inaczej" w Gdańsku i Warszawie oraz trasy "Cohen i Kobiety" możecie kupić taniej. Zachęcamy wszystkich fanów i odbiorców muzyki do wspierania swoich ulubionych artystów. Dziś szczególnie kupując płytę czy bilet na koncert, słuchając ich muzyki w radiu czy sieci możecie pokazać jak bardzo szanujecie ich prace, jak ich twórczość jest dla Was ważna. Dzięki Wam przecież artyści mogą się rozwijać, tworząc nową muzykę.

czytaj więcej

Nowa trasa koncertowa "Ikony muzyki: Poeci rocka" wiosną 2020 roku. Bilety od dziś w sprzedaży!

Zapowiada się wydarzenie koncertowe wiosny. Nowa trasa "Ikony muzyki: Poeci rocka" to propozycja dla wszystkich tych, którym bliska jest twórczość rockowych gigantów scen drugiej połowy XX wieku. Tym razem polscy cenieni artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach oraz wyjątkowi goście specjalni sięgną po ponadczasowe piosenki rockowych bardów takich jak m.in. Bob Dylan, David Bowie, Lou Reed, Neil Young, John Lennon czy Patti Smith. Pierwszy koncert trasy „Poeci rocka” już 15 lutego 2020 roku w Warszawie. Kolejne w lutym, marcu i kwietniu w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Lublinie, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy. Bilety już w sprzedaży! (w dziale trasy koncertowe poniżej ▼)

czytaj więcej

Magiczne spotkanie z Leonardem Cohenem we Włodawie

Wspaniały koncert „Cohen i kobiety kameralnie” z udziałem Anity Lipnickiej, Natalii Kukulskiej, Barbary Wrońskiej i Matyldy Damięckiej zakończył w niedzielny wieczór XX jubileuszowy Festiwal Trzech Kultur we Włodawie. Wokalistkom na scenie towarzyszyły zespół pod kierownictwem Leszka Biolika, a przed sceną artystów oklaskiwała licznie zgromadzona, na placu synagogalnym, włodawska publiczność. W tym magicznym miejscu, spotkania kultur, doświadczonego tragiczną wojenną historią a dziś trójstyku granic, Polski, Ukrainy i Białorusi, muzyka i teksty Leonarda Cohena miały specjalny wydźwięk. Dziękujemy dyrekcji Muzeum Zespołu Synagogalnego oraz władzom Włodawy za zaproszenie do udziału w wydarzeniu. Cieszymy się, że projekt „Cohen i kobiety” mógł być jego częścią.

czytaj więcej

Koncert "Cohen i Kobiety kameralnie" już 22 września we Włodawie.

„Cohen i Kobiety”, koncert który narodził się na Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi w 2017 roku, wraca na festiwalową scenę. Tym razem w kameralnym wydaniu projekt będzie można zobaczyć podczas jubileuszowej XX edycji Festiwalu Trzech Kultur we Włodawie 22 września. W ponadczasowym repertuarze kanadyjskiego barda Leonarda Cohena, wystąpią Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Leszka Biolika.

czytaj więcej

Przed nami Dni Wilanowa! Kto wystąpi?

Miło nam poinformować, że podobnie jak przed rokiem Music Company odpowiada za współorganizację muzycznej strony Dni Wilanowa. Tym razem na plaży Wilanów 8 września w niedzielę wystąpią Natalia Nykiel, Michał Szpak i Andrzej Piaseczny. W imieniu naszego partnera Dzielnicy Wilanów zapraszamy serdecznie nie tylko na niedzielne koncerty gwiazd, ale na całe wydarzenie, które da możliwość dobrej zabawy przez cały weekend 6-8 września br, mieszkańcom i gościom. W programie prócz koncertów, spektakl teatralny, piknik rodzinny, biegi czy wspólny trening z Anną Lewandowską. Zapraszamy !

czytaj więcej

Piosenki z Drugiej Ręki za nami koncert w Sopocie !

Za nami pierwszy z koncertów jesiennej trasy „Piosenki z Drugiej Ręki”. W Sopocie publiczność w Operze Leśnej wyśmienicie bawiła się przy parodiach w wykonaniu najlepszych YouTuberów: Letniego Chamskiego Podrywu, Cyber Mariana, Chwytaka, Jano, Na pełnej i Kabaretu Czwarta Fala oraz gwiazd łączących świat cyfrowy z realnym: Łobuzów i Sławomira. Koncert wiązanką największych przebojów otworzyły właśnie Łobuzy. Były "Ona czuje we mnie pinądz", "Łobuz kocha najbardziej" i ostatni wielki przebój zespołu "Zbuntowany anioł" a zakończył przebojowy Sławomir, który długo jeszcze po zakończeniu show rozdawał autografy. Zapraszamy na kolejne koncerty trasy „Piosenki z Drugiej Ręki”. Najbliższa szansa by zobaczyć wszystkich wykonawców już 6 października na Torwarze w Warszawie.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety po raz pierwszy we Wrocławiu już 9 grudnia. Bilety już dostępne!

Już 9 grudnia o godzinie 20:30 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, będzie można posłuchać ponadczasowych piosenek Leonarda Cohena w interpretacjach uznanych wokalistek Anity Lipnickiej, Natalii Kukulskiej, Darii Zawiałow, Grażyny Łobaszewskiej, Julii Pietruchy, Barbary Wrońskiej i Matyldy Damięckiej. Paniom będzie towarzyszył zespół pod kierownictwem muzyka Republiki, Leszka Biolika. Zapraszamy, biletu już dostępne!

czytaj więcej